CABARET UVÁDÍ DOMOVSKOU SCÉNU:La Petite

Žánr: varietní show
Produkce: Cabaret des Péchés
Délka představení: 2 – 2,5 hodiny

VŠE, CO SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT

V průběhu našeho fungování jsme začali spolupracovat s nejrůznějšími umělci napříč celou uměleckou scénou. S takovými, kteří si Cabaret zamilovali stejně jako my. A s nimi jsme vytvořili tuto skvělou show, která je klasickou ukázkou varietního představení. 

Uvidíte průřez uměleckými žánry – vzdušnou i pozemní akrobacii, tance všeho druhu, muzikálová čísla známá i neznámá, provokativní burlesky, travestie show a spoustu nadaných zpěváků, kteří často doprovází naše umělce při jejich číslech. 

NEHLEDEJTE DĚJOVOU LINKU, ALE PŘÍBĚH KAŽDÉHO Z VYSTUPUJÍCÍCH

Varietní show není o příběhu, ale o tom, že každý z umělců má možnost představit přesně to, v čem se cítí jako doma. Co dokáže nejlíp. A právě díky tomu zažijete čísla s neuvěřitelnou energií, protože není nic, co by dělali s větší láskou než právě to, co sami uvidíte. 

DÁMY V HLAVNÍ ROLITravestie Cabaret Brno

Žánr: travestie show
Produkce: Travestie Cabaret Brno
Délka představení: 2,5 – 3 hodiny

Show plná humoru a ženské krásy v dokonalé iluzi.

Travestie Cabaret Brno je unikátní seskupení travesti umělkyň se stálou scénou v brněnském Cabaretu des Péchés. Show je plná humoru, bohatých kostýmů, energických vystoupení a osobností populární hudby. Kvalitní produkce a dokonalá iluze ženy umocňuje zážitek z perfektně připraveného programu.

Zakladatelky souboru Daina Divad a Lolla de Schampagne jsou na scéně již téměř 20 let a dlouhodobě se věnují improvizaci, která je v show silným prvkem. Český rozhlas o nich připravil dokument a u příležitosti patnáctiletého výročí s nimi vystoupila zpěvačka Ilona Csáková. Dámy již od nepaměti vyprodávají různé podniky i sály, mimo jiné i Divadlo Husa na provázku nebo HaDivadlo. V současné době však vystupují výhradně v Cabaretu des Péchés. V roce 2020 se stala členkou souboru také Ivory Divine a nejnovějšími přírůstky jsou od roku 2021 Tiffany Diamond, Gizela Kova a dvojice tanečníků – Patrik a Dan, kteří čísla nejen doplňují, ale také tvoří choreografie.

CIRKUS OVLÁDANÝ SAMOTNÝM ĎÁBLEM MEFISTOCircus Mefisto

Žánr: vzdušná akrobacie/pole dance
Produkce: Citadela Mefisto
Délka představení: 2 hodiny

SHOW, KTERÁ VÁM ZATAJÍ DECH

Neuvěřitelná akrobatická show, která vás strhne tajemnou atmosférou a profesionálními výkony v podání studia Citadela Mefisto. Dámy a páni mají připravený průřez uměním vzdušné akrobacie, pole dance a několika dalších čísel, při kterém se zapomenete na vše kolem. V unikátním představení vás artisti zavedou do manéže cirkusu, který režíroval sám ďábel.

DÁMY A PÁNOVÉ, VÍTEJTE V CIRCUSU MEFISTO!

Neslíbíme vám slony ani klauna, ale jinak je u nás možné úplně všechno. Stát se hvězdou, oddat se slasti, létat i zemřít. Scénář tady píše život sám a režie je pod taktovkou samotného Mefista. Tuto show si nesmíte nechat ujít!

Stand-up jako Brno

Žánr: stand-up
Produkce: NaMikrofon
Délka představení: 2 hodiny

Během večera vystoupí brněnští stand-up komici Adéla Elbel, Pavel Tomeš a Zbyněk Vičar, kteří jsou známí z pořadu NaMikrofon, Na Stojáka nebo z pořadu Comedy Club na TV Prima. Vždy je doprovází host z české i slovenské stand-up scény.

BOHEMIAN CABARET UVÁDÍ:Bohemian Burlesque

Žánr: varietní/burleskní show
Produkce: Angelica G. L´Amour
Délka představení: 2,5 – 3 hodiny

BURLESQUE ČESKÁ, BURLESQUE SVĚTOVÁ

Chcete poznat burlesky známé i neznámé? České, slovenské i světové? Tak to jste na této show správně! Moderátorka Angelica G. L´Amour představí své kolegyně burlesky a jejich provokativní a umělecká čísla. Zábava starých kabaretů, která se vám vryje do paměti i dnes. 

BURLESKA JE ŽÁNR MNOHA PODOB

Obecně si pod tímto pojmem můžete představit skrytý příběh vyjadřovaný umělcem takovou formou, která hosta neustále napíná a ve finále graduje částečnou nahotou umělce. Burleska nikdy není zcela nahá a je jen na ní, jak svůj umělecký výkon podá. Může být vtipný, může být tajemný, může být šokující. Nechte se vtáhnout do děje a buďte součástí tohoto nezapomenutelného představení. 

ROMAN BLUMAIER & SAŠA STANKOV UVÁDÍ:Improshow!

Žánr: improvizace
Produkce: Cabaret des Péchés
Délka představení: 1,5 hodiny

STAND-UP NENÍ IMPROSHOW A NAOPAK!

Každý začátek týdne jsme se rozhodli věnovat mluvenému slovu a úspěšný formát Stand-up jako Brno doplní jednou za měsíc Improshow!

Dva herci Roman Blumaier a Saša Stankov (znáte např. z formátu Komediomat) ve své nové Improshow! zahrají cokoli. Všechno je možné, svět fantazie se otevírá.