Připoutejte se, prosím!

Žánr: varietní show
Produkce: Cabaret des Pechés / Šárka Martináková
Délka představení: 2 hodiny

Večer plný emocí, zvratů, úsměvů, napětí. Show, která v České republice nemá obdoby. Celý svět pod jednou střechou. Pod střechou Cabaretu des Péchés. První zážitková show s degustací světových pochoutek. V ceně vstupenky je ochutnávka pěti jídel, které symbolizují navštívenou destinaci.

Nasedněte do letadla společnosti Cabret airlines, pohodlně se usaďte a užijte si váš let. Čeká vás totiž neopakovatelný zážitek. A to nepřeháníme. Dvě živelné skorodámy, jedna pěkná a druhá ještě potrhlejší, vás zavedou na místa známá i dosud nepoznaná. Během show navštívíte 7 destinací, ve kterých zažijete nejedno dobrodružství.

Kromě podívané na scéně čeká diváky i gastronomická extáze. Vyletí do jiných sfér se světovými pochoutkami a delikatesami. Nechají své chuťové pohárky ochutnat blaho a cizinu. Propojení barové scény, jídla a děje na jevišti zintenzivní prožitek na maximum. Co asi lze ochutnat v Číně? A co pije typický Francouz? Jak se říká lidově – nebe v hubě, hudba v duši a úsměv na tváři, ať už jsou diváci zrovna kdekoli. A když budou zapálení, můžou získat krabičku plnou chutí, vyhrát drink, lístek na představení či další překvapení.

CABARET UVÁDÍ DOMOVSKOU SCÉNU:La Petite

Žánr: varietní show
Produkce: Cabaret des Péchés
Délka představení: 2 – 2,5 hodiny

VŠE, CO SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT

V průběhu našeho fungování jsme začali spolupracovat s nejrůznějšími umělci napříč celou uměleckou scénou. S takovými, kteří si Cabaret zamilovali stejně jako my. A s nimi jsme vytvořili tuto skvělou show, která je klasickou ukázkou varietního představení. 

Uvidíte průřez uměleckými žánry – vzdušnou i pozemní akrobacii, tance všeho druhu, muzikálová čísla známá i neznámá, provokativní burlesky, travestie show a spoustu nadaných zpěváků, kteří často doprovází naše umělce při jejich číslech. 

NEHLEDEJTE DĚJOVOU LINKU, ALE PŘÍBĚH KAŽDÉHO Z VYSTUPUJÍCÍCH

Varietní show není o příběhu, ale o tom, že každý z umělců má možnost představit přesně to, v čem se cítí jako doma. Co dokáže nejlíp. A právě díky tomu zažijete čísla s neuvěřitelnou energií, protože není nic, co by dělali s větší láskou než právě to, co sami uvidíte. 

BOHEMIAN CABARET UVÁDÍ:Bohemian Burlesque

Žánr: varietní/burleskní show
Produkce: Angelica G. L´Amour
Délka představení: 2,5 – 3 hodiny

BURLESQUE ČESKÁ, BURLESQUE SVĚTOVÁ

Chcete poznat burlesky známé i neznámé? České, slovenské i světové? Tak to jste na této show správně! Moderátorka Angelica G. L´Amour představí své kolegyně burlesky a jejich provokativní a umělecká čísla. Zábava starých kabaretů, která se vám vryje do paměti i dnes. 

BURLESKA JE ŽÁNR MNOHA PODOB

Obecně si pod tímto pojmem můžete představit skrytý příběh vyjadřovaný umělcem takovou formou, která hosta neustále napíná a ve finále graduje částečnou nahotou umělce. Burleska nikdy není zcela nahá a je jen na ní, jak svůj umělecký výkon podá. Může být vtipný, může být tajemný, může být šokující. Nechte se vtáhnout do děje a buďte součástí tohoto nezapomenutelného představení.