CABARET UVÁDÍ DOMOVSKOU SCÉNU:La Petite

Žánr: varietní show
Produkce: Cabaret des Péchés
Délka představení: 2 – 2,5 hodiny

VŠE, CO SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT

V průběhu našeho fungování jsme začali spolupracovat s nejrůznějšími umělci napříč celou uměleckou scénou. S takovými, kteří si Cabaret zamilovali stejně jako my. A s nimi jsme vytvořili tuto skvělou show, která je klasickou ukázkou varietního představení. 

Uvidíte průřez uměleckými žánry – vzdušnou i pozemní akrobacii, tance všeho druhu, muzikálová čísla známá i neznámá, provokativní burlesky, travestie show a spoustu nadaných zpěváků, kteří často doprovází naše umělce při jejich číslech. 

NEHLEDEJTE DĚJOVOU LINKU, ALE PŘÍBĚH KAŽDÉHO Z VYSTUPUJÍCÍCH

Varietní show není o příběhu, ale o tom, že každý z umělců má možnost představit přesně to, v čem se cítí jako doma. Co dokáže nejlíp. A právě díky tomu zažijete čísla s neuvěřitelnou energií, protože není nic, co by dělali s větší láskou než právě to, co sami uvidíte. 

Stand-up jako Brno

Žánr: stand-up
Produkce: NaMikrofon
Délka představení: 2 hodiny

Během večera vystoupí brněnští stand-up komici Adéla Elbel, Pavel Tomeš a Zbyněk Vičar, kteří jsou známí z pořadu NaMikrofon, Na Stojáka nebo z pořadu Comedy Club na TV Prima. Vždy je doprovází host z české i slovenské stand-up scény.

BOHEMIAN CABARET UVÁDÍ:Bohemian Burlesque

Žánr: varietní/burleskní show
Produkce: Angelica G. L´Amour
Délka představení: 2,5 – 3 hodiny

BURLESQUE ČESKÁ, BURLESQUE SVĚTOVÁ

Chcete poznat burlesky známé i neznámé? České, slovenské i světové? Tak to jste na této show správně! Moderátorka Angelica G. L´Amour představí své kolegyně burlesky a jejich provokativní a umělecká čísla. Zábava starých kabaretů, která se vám vryje do paměti i dnes. 

BURLESKA JE ŽÁNR MNOHA PODOB

Obecně si pod tímto pojmem můžete představit skrytý příběh vyjadřovaný umělcem takovou formou, která hosta neustále napíná a ve finále graduje částečnou nahotou umělce. Burleska nikdy není zcela nahá a je jen na ní, jak svůj umělecký výkon podá. Může být vtipný, může být tajemný, může být šokující. Nechte se vtáhnout do děje a buďte součástí tohoto nezapomenutelného představení. 

DÁMY V HLAVNÍ ROLITravestie Kabaret Brno

Žánr: travestie show
Produkce: Travestie Kabaret Brno
Délka představení: 2,5 – 3 hodiny

DOKONALÁ ILUZE ŽENY A HUMORU

Zakladatelkami tohoto legendární seskupení jsou Lolla de Schampagne a Daina Divad, které jsou na travestie scéně už 17 let. Dlouhodobě se věnují improvizaci, na které je postavená celá jejich show doprovázená perfektními kostýmy a populární hudbou. Dámy mají za sebou několik vyprodaných sálů včetně toho našeho.

NEZAPOMENUTELNÉ SCÉNY

Představení, do kterého dámy přizvaly své další kolegyně Nadju Mini a Scheilu von Rose, jsou vždy tématicky zaměřená a nudu v nich rozhodně nezažijete. Naopak, když už máte pocit, že už jste viděli vše, dámy dokážou, že jde tento žánr posunout zase na další úroveň. Tohle zkrátka musíte zažít! Doporučujeme hlídat termíny, protože často bývá vyprodáno několik týdnů dopředu!

CIRKUS OVLÁDANÝ SAMOTNÝM ĎÁBLEM MEFISTOCircus Mefisto

Žánr: vzdušná akrobacie/pole dance
Produkce: Citadela Mefisto
Délka představení: 2 hodiny

SHOW, KTERÁ VÁM ZATAJÍ DECH

Neuvěřitelná akrobatická show, která vás strhne tajemnou atmosférou a profesionálními výkony v podání studia Citadela Mefisto. Dámy a páni mají připravený průřez uměním vzdušné akrobacie, pole dance a několika dalších čísel, při kterém se zapomenete na vše kolem. V unikátním představení vás artisti zavedou do manéže cirkusu, který režíroval sám ďábel.

DÁMY A PÁNOVÉ, VÍTEJTE V CIRCUSU MEFISTO!

Neslíbíme vám slony ani klauna, ale jinak je u nás možné úplně všechno. Stát se hvězdou, oddat se slasti, létat i zemřít. Scénář tady píše život sám a režie je pod taktovkou samotného Mefista. Tuto show si nesmíte nechat ujít!

ROMAN BLUMAIER & SAŠA STANKOV UVÁDÍ:Improshow!

Žánr: improvizace
Produkce: Cabaret des Péchés
Délka představení: 1,5 hodiny

STAND-UP NENÍ IMPROSHOW A NAOPAK!

Každý začátek týdne jsme se rozhodli věnovat mluvenému slovu a úspěšný formát Stand-up jako Brno doplní jednou za měsíc Improshow!

Dva herci Roman Blumaier a Saša Stankov (znáte např. z formátu Komediomat) ve své nové Improshow! zahrají cokoli. Všechno je možné, svět fantazie se otevírá.