CABARET UVÁDÍ DOMOVSKOU SCÉNU:La Petite

Žánr: varietní show
Produkce: Cabaret des Péchés
Délka představení: 2 – 2,5 hodiny

VŠE, CO SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT

V průběhu našeho fungování jsme začali spolupracovat s nejrůznějšími umělci napříč celou uměleckou scénou. S takovými, kteří si Cabaret zamilovali stejně jako my. A s nimi jsme vytvořili tuto skvělou show, která je klasickou ukázkou varietního představení. 

Uvidíte průřez uměleckými žánry – vzdušnou i pozemní akrobacii, tance všeho druhu, muzikálová čísla známá i neznámá, provokativní burlesky, travestie show a spoustu nadaných zpěváků, kteří často doprovází naše umělce při jejich číslech. 

NEHLEDEJTE DĚJOVOU LINKU, ALE PŘÍBĚH KAŽDÉHO Z VYSTUPUJÍCÍCH

Varietní show není o příběhu, ale o tom, že každý z umělců má možnost představit přesně to, v čem se cítí jako doma. Co dokáže nejlíp. A právě díky tomu zažijete čísla s neuvěřitelnou energií, protože není nic, co by dělali s větší láskou než právě to, co sami uvidíte. 

DÁMY V HLAVNÍ ROLITravestie Cabaret Brno

Žánr: travestie show
Produkce: Travestie Cabaret Brno
Délka představení: 2,5 – 3 hodiny

Show plná humoru a ženské krásy v dokonalé iluzi.

Travestie Cabaret Brno je unikátní seskupení travesti umělkyň se stálou scénou v brněnském Cabaretu des Péchés. Show je plná humoru, bohatých kostýmů, energických vystoupení a osobností populární hudby. Kvalitní produkce a dokonalá iluze ženy umocňuje zážitek z perfektně připraveného programu.

Zakladatelky souboru Daina Divad a Lolla de Schampagne jsou na scéně již téměř 20 let a dlouhodobě se věnují improvizaci, která je v show silným prvkem. Český rozhlas o nich připravil dokument a u příležitosti patnáctiletého výročí s nimi vystoupila zpěvačka Ilona Csáková. Dámy již od nepaměti vyprodávají různé podniky i sály, mimo jiné i Divadlo Husa na provázku nebo HaDivadlo. V současné době však vystupují výhradně v Cabaretu des Péchés. V roce 2020 se stala členkou souboru také Ivory Divine a nejnovějšími přírůstky jsou od roku 2021 Tiffany Diamond, Gizela Kova a dvojice tanečníků – Patrik a Dan, kteří čísla nejen doplňují, ale také tvoří choreografie.

CIRKUS OVLÁDANÝ SAMOTNÝM ĎÁBLEM MEFISTOCircus Mefisto

Žánr: vzdušná akrobacie/pole dance
Produkce: Citadela Mefisto
Délka představení: 2 hodiny

SHOW, KTERÁ VÁM ZATAJÍ DECH

Neuvěřitelná akrobatická show, která vás strhne tajemnou atmosférou a profesionálními výkony v podání studia Citadela Mefisto. Dámy a páni mají připravený průřez uměním vzdušné akrobacie, pole dance a několika dalších čísel, při kterém se zapomenete na vše kolem. V unikátním představení vás artisti zavedou do manéže cirkusu, který režíroval sám ďábel.

DÁMY A PÁNOVÉ, VÍTEJTE V CIRCUSU MEFISTO!

Neslíbíme vám slony ani klauna, ale jinak je u nás možné úplně všechno. Stát se hvězdou, oddat se slasti, létat i zemřít. Scénář tady píše život sám a režie je pod taktovkou samotného Mefista. Tuto show si nesmíte nechat ujít!

Stand-up jako Brno

Žánr: stand-up
Produkce: NaMikrofon
Délka představení: 2 hodiny

Během večera vystoupí brněnští stand-up komici Adéla Elbel, Pavel Tomeš a Zbyněk Vičar, kteří jsou známí z pořadu NaMikrofon, Na Stojáka nebo z pořadu Comedy Club na TV Prima. Vždy je doprovází host z české i slovenské stand-up scény.

MARCELA!

Žánr: Muzikál
Produkce: Dramatická jelita
Délka představení: 2 hodiny

Mladá dívka Marcela, která je se svoji matkou nucena opustit rodnou vesnici, se v novém městě necítí bezpečně. Večery jsou zde chladnější a ulice temnější. Marcela se jedné noci ztratí, cestou ji však zachrání parta opilých vrstevníků, kteří ji nasměrují domů. Noví přátelé Marcele pomáhají překonat nepoznané a otevírají jí možnosti, o kterých dosud neměla nejmenší zdání. Marcela nalézá nový svět velkoměsta, a s ní i lásku svého života. Vše se změní ve chvíli, kdy je nevinná dívka poprvé zasvěcena do kouzla alkoholu.

Marcela znovu začíná žít!

O B S A Z E N Í 

režie Sabina Kašparová
dramaturgie Zdeňka Kučerová
scénografie Zuzana Žalmanová
hudba Michal De Diana Boro
__________________________________________
Judit Skoumalová  Marcela
Samuel Špilar  Albert
Nora Marečková  matka, řádová sestra
Jindřiška Šafaříková  Monika, anděl
Matyas Roberts  Jarry, anděl 
Natálie Mlejnková   Manda, řádová sestra
Aneta Melicharová   Zdíša, bohémka, anděl
Zuzana Landoori   Hanka, bohémka, anděl
Kristýna Fantová   Vláďa, bohémka, anděl
Dominik Levíček   Ježíš, bohém
Daniel Žalman   Ďábel
Jana Vaverková   bezdomovkyně
Simona Kapitániková   barmanka, anděl
Mikuláš Zimula   duch podniku, anděl 
Kamila Krpcová   Bouchačka, řádová sestra
Eliška Dvořáková   dáma, Panna Marie
Magdalena Kovářová   bohémka, anděl

BOHEMIAN CABARET UVÁDÍ:Bohemian Burlesque

Žánr: varietní/burleskní show
Produkce: Angelica G. L´Amour
Délka představení: 2,5 – 3 hodiny

BURLESQUE ČESKÁ, BURLESQUE SVĚTOVÁ

Chcete poznat burlesky známé i neznámé? České, slovenské i světové? Tak to jste na této show správně! Moderátorka Angelica G. L´Amour představí své kolegyně burlesky a jejich provokativní a umělecká čísla. Zábava starých kabaretů, která se vám vryje do paměti i dnes. 

BURLESKA JE ŽÁNR MNOHA PODOB

Obecně si pod tímto pojmem můžete představit skrytý příběh vyjadřovaný umělcem takovou formou, která hosta neustále napíná a ve finále graduje částečnou nahotou umělce. Burleska nikdy není zcela nahá a je jen na ní, jak svůj umělecký výkon podá. Může být vtipný, může být tajemný, může být šokující. Nechte se vtáhnout do děje a buďte součástí tohoto nezapomenutelného představení. 

ROMAN BLUMAIER & SAŠA STANKOV UVÁDÍ:Improshow!

Žánr: improvizace
Produkce: Cabaret des Péchés
Délka představení: 1,5 hodiny

STAND-UP NENÍ IMPROSHOW A NAOPAK!

Každý začátek týdne jsme se rozhodli věnovat mluvenému slovu a úspěšný formát Stand-up jako Brno doplní jednou za měsíc Improshow!

Dva herci Roman Blumaier a Saša Stankov (znáte např. z formátu Komediomat) ve své nové Improshow! zahrají cokoli. Všechno je možné, svět fantazie se otevírá.