Kontakt a otevírací doba

Nákup vstupenek

Online přes GoOut.cz
Na místě na recepci Cabaretu.

Kontakt

E-MAIL / info@cabaretdespeches.com

Telefon recepce:

+420 774 497 277

Otevírací doba

Prosíme přijít alespoň 30 min před začátkem programu.

BAR a Cabaretní scéna
Dle uvedeného programu / 18.00-02.00
Neděle – pondělí / ZAVŘENO

RECEPCE
Dle uvedeného programu  / 18.00-23.00
Neděle, Pondělí / ZAVŘENO

Kde nás najdete

Dominikánské náměstí 2, 602 00 Brno

Jak se k nám dostanete?

Cabaret je přímo v centru Brna, pár minut chůze od brněnského vlakového nádraží. Tramvají číslo 4 nebo 9 je možné se dostat na náměstí Svobody, které je od Cabaretu vzdálené pouze 250 m.

Kde zaparkovat?

Parkovat doporučujeme v parkovacím domě Domini Park s vjezdem z ulice Husova. Východ z parkovacího domu je hned před budovou, ve které najdete Cabaret!

Nákup vstupenek

Vstupenky na program je možné zakoupit buď u nás na recepci, která je hned u vstupu do Cabaretu, nebo online přes portál GoOut.cz.

Prodej vstupenek se řídí obchodními podmínkami GoOutu. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.

Chcete darovat opravdu kulturní zážitek? Využijte našich dárkových poukazů!

Jak to u nás chodí

Hned u vstupu vás přivítá naše milá recepce, která kontroluje vstupenky, informuje o programu a nabídce případně vás nasměruje na správné místo. Než si uděláte pohodlí, je možné využít služeb naší šatny, kde si můžete ponechat své věci po celý váš večer.

Cabaretní bar je otevřen podle naší provozní doby, ale v případě, že jdete pouze na představení, prosíme o příchod alespoň 30 min předem.

Po usazení na místo se vám bude věnovat naše obsluha, která je k dispozici i v průběhu představení. Protože v kabaretech se vždy jedlo a pilo až do ranních hodin, najdete v naší nabídce bohatou barovou nabídku i studenou kuchyni plnou slaných i sladkých dobrot – hlady vás rozhodně nenecháme!

Pokud jste navštívili jeden z našich programů, neváhejte v Cabaretu zůstat i po jeho skončení – ta pravá barová atmosféra teprve začíná.

A pokud jste nás navštívili mimo program, máme největší radost! My si s hosty hrozně rádi povídáme a máme tak velkou nabídku destilátů, že vám rádi uděláme komentovanou ochutnávku.

A co na sebe? Hoďte se pořádně do gala! Chceme vidět saka, fraky, třpytivé šaty a lodičky – to máme nejradši. Nicméně na dresscodu netrváme, ale kam jinam se takto oháknout, když ne do Cabaretu!