Otázky a odpovědi

Jak zakoupit vstupenky?

Vstupenky na program je možné zakoupit buď u nás na recepci, která je hned u vstupu do Cabaretu, nebo online přes portál smsticket.cz.

Chcete darovat opravdu kulturní zážitek? Využijte našich dárkových poukazů!

Prodej vstupenek se řídí obchodními podmínkami Smsticketu. V případě jakéhokoliv dotazu se na nás neváhejte obrátit.

Jak to u nás chodí?

Hned u vstupu vás přivítá naše milá recepce, která kontroluje vstupenky, informuje o programu a nabídce případně vás nasměruje na správné místo. Než si uděláte pohodlí, je možné využít služeb naší šatny, kde si můžete ponechat své věci po celý váš večer.

Cabaretní bar je otevřen podle naší provozní doby, ale v případě, že jdete pouze na představení, prosíme o příchod alespoň 30 min předem.

Po usazení na místo se vám bude věnovat naše obsluha, která je k dispozici i v průběhu představení. Protože v kabaretech se vždy jedlo a pilo až do ranních hodin, najdete v naší nabídce bohatou barovou nabídku i studenou kuchyni plnou slaných i sladkých dobrot – hlady vás rozhodně nenecháme!

Pokud jste navštívili jeden z našich programů, neváhejte v Cabaretu zůstat i po jeho skončení – ta pravá barová atmosféra teprve začíná.

A pokud jste nás navštívili mimo program, máme největší radost! My si s hosty hrozně rádi povídáme a máme tak velkou nabídku destilátů, že vám rádi uděláme komentovanou ochutnávku.

A co na sebe? Hoďte se pořádně do gala! Chceme vidět saka, fraky, třpytivé šaty a lodičky – to máme nejradši. Nicméně na dresscodu netrváme, ale kam jinam se takto oháknout, když ne do Cabaretu!