Cabaretní příběh

Cabaret otevřel v září 2019. Naše historie tedy zatím není tak obsáhlá, zato ta kabaretní je skoro na knihu. A právě na základě této historie Cabaret vznikl. Pojďme se na ni společně kouknout!

1881

Kabaretní historie sahá až do roku 1881, kdy vznikl první kabaret Le Chat Noir v pařížské čtvrti Monmartre. Šlo o neformální společenskou místnost, kde se scházeli nejrůznější umělci, politici, spisovatelé a společně sdíleli své umění nebo nad ním debatovali u dobrého drinku. Účinkující měli tak možnost předvést co umí, hosté si mohli vychutnat kulturní zážitek za cenu několika drinků a majitelé byli rádi, že jim vždy můžou nabídnout bohatý a zajímavý program

1889

Vzniká jedno z nejvýznamnějších kabaretních momentů. Moulin Rouge se stal pojmem, který kabaretní scénu provází doteď. Bylo to místo, kde se zrodil kankán a šampaňské se pilo ve velkém!

1911

Amerika posunula kabaretní show na úplně jinou úroveň. Dodala třpyt, velkolepost, záři reflektorů, pořádnou dávku dekadentnosti a ještě větší dávku šampaňského. Kabaretní scéna v Americe byla navíc ovlivněna tehdejší všudypřítomností jazzové hudby, za což můžeme být jenom rádi!

2019

Studovali jsme celou historii, inspirovali se interiéry i cabaretním repertoárem až vznikl náš Cabaret des Péchés – kabaret hříchů. Místo, kde se setkává umění nejrůznějších stylů. Místo, kde je možné úplně všechno. Kde myšlenky necháte stranou, vnější svět zůstane za dveřmi a vy vstoupíte jako nepopsaný papír, do kterého zaznamenáme jen ty nejlepší vzpomínky.

Chcete si Cabaret pronajmout?

Chcete, aby měla vaše akce pořádný šmrnc a hosté na ni jen tak nezapomněli?

Vyzkoušejte naše prostory a posuňte svou událost na další level!

Cabaret je možné pronajmout buď jako celý prostor nebo i jeho část. Ceny pronájmu a možnosti námi poskytovaných služeb s vámi rádi probereme. K dispozici nabízíme samozřejmě barový servis, catering a veškerý personál.

Pro více informací zavolejte!

TELEFON / +420 774 497 277
E-MAIL / info@cabaretdespeches.com

GALERIE PROSTOR